جستجوی پیشرفته

زیرشاخه ها

 • محصولات سالرم

  برند تجاری سالرم (Salerm) یکی از معتبرترین و معروفترین برندهای بین المللی در زمینه محصولات تخصصی مو می باشد.گروه محصولات سالرم درکمپانی (VMV Group) واقع در بارسلونا اسپانیا در مجموعه ای با وسعت متجاوز از 60000 متر مربع تولید و بسته بندی میگردد.این کمپانی دارای 30 دفتر اختصاصی در دنیا (از جمله : نیویورک،مونترال،برلین،میلان،مکزیکودی سی و مادرید) میباشد که دفتر مرکزیشرکت در بارسلونا است.

  کلیه محصولات سالرم دارای تاییدیه بین المللی از اتحادیه اروپا می باشد و مطابق قوانین تولید و مصرف محصولات آرایشی عرضه میگردد.  

 • محصولات آله آ

  در فرمالاسیون این گروه از محصولات ، جدیدترین مواد و عصاره های گیاهی بکار گرفته شده است و همچنین از شامپوهایی با منشا گیاهی بهره جسته ایم. چنانچه گروهی از محصولات نیز فاقد سولفات میباشند .در تولید این محصولات آخرین استانداردهای اتحادیه اروپا از جمله حذف ترکیبات مضر برای پوست سر مانند پارابن ها بکار گرفته شده است و سطح کیفیت و رضایت مندی مصرف کنندگان بسیار مورد توجه میباشد.محصولات آله آ در 8 گروه متنوع ، متناسب با موی سر شما طبقه بندی شده است .وجود عصاره های گیاهی طبیعی در کلیه محصولات این گروه با توجه به آخرین یافته های علمی باعث اثربخشی سریع و مشخص ، برای مصرف کنندخ می گردد و همچنین وجود عصاره ها و اسانس های بسیار خوش رایحه ، لذت استفاده از این محصولات را دو چندان می نماید.

 • محصولات لندان
 • محصولات بونیتا

  محصولات تخصصی بونیتا در لابراتورهای DK PHARMA در کشور کانادا فورمولیزه شده و در DK Laboratories مالزی تولید میگردد

  شرایط بد آب و هوایی و استفاده روزافزون از محصولات شیمیایی که جهت آرایش مو به کار گرفته میشود سبب گردید تا موها به تدریج سلامت خود را از دست بدهند و صاحبان خود را دچار مشکل نمایند.

  لزوم توجه خاص به این مشکل و نگاه تخصصی به آن و هچنین نیازی که در سالنهای آرایش به درمان موهای آسیب دیده احساس شده ما را بر آن داشت تا محصولات تخصصی با نام بونیتا را عرضه نماییم.

 • محصولات تونی
 • محصولات رولون