جستجوی پیشرفته

محصولات آینوا 

محصولات آینوا

دنیای محصولات پوستی و مراقب از پوست قرنهاست که پا به عرضه نهاده است و نمونه آن مصر باستان است . از آن زمان اکنون با کمک دانش و تحقیقات علمی تعداد بسیار زیادی از مواد اولیه موثر در زیبایی شناخته شده است و در این بین آینوآ AINHOA موثرترین و بهترین این مواد موثره را انتخاب نموده است و یک مجموعه ای از محصولات آرایشی،درمانی،ترمیم کننده را برای حفظ زیبایی و سلامت پوست شما عرضه داشته است.

آنچه محصولات آینوا به شما عرضه داشه می دارد:

تمام مراقبت های لازم برای داشتن پوست سالم،زیبا و جوان می باشد

نام تجاری آینوآ AINHOA

این نام تجاری اسم یک منطقه خوش آب و هوا در جنوب شرقی کشور فرانسه می باشد که هم مرز با اسپانیاست و قرنهاست منشا گیاهان موثر در زیبایی پوست می باشد.

محصولات آینوآ در کشور اسپانیا تولید می گرددو مطابق با آخرین استانداردهای اتحادیه اروپا عرضه و تولید می گردد.

AINHOA آینوا یکی از جدیدترین و موثرترین محصولات آرایشی و مراقبت از پوست می باشد و بر اساس آخرین یافته های علمی و براساس مواد موثر طبیعی تهیه می گردد.

زیرشاخه ها

 • محصولات جوان سازی پوست

  آینوآ یک فصل جدیدی از محصولات ضد پیری پوست را عرضه داشه است که برروی بازسازی سلول های کم توان پوستی (افزایش قدرت سوخت و ساز سلولی)

  اثر مینماید و با کمک مواد موثره مورد نیاز برای جوانی و شادابی سلول های پوست به سرعت نتایج مثبت خود را نشان می دهد. نام این محصولات از کامه لاتین

  khrono به معنی زمان می باشد و همین مفهوم متوقف کردن زمان در فرمولاسیون این محصولات رعایت می شود.

 • گروه محصولات رویال ژلی

  این گروه از محصولات رویال ژلی که غذای ویژه ملکه زنبور عسل می باشد و یک ماده بیولوژی و طبیعی تهیه گردیده استکه میتواندآثار مضر خشک شدن و پیرشدن پوست را از بین ببرد.این گروه محصولات الاستیسیته و انعطاف پذیری پوست را بیشتر نموده و رشته بافت همبند را بازسازی مینماید.

 • گروه ویتامینه

  گروه ویتامینه (وبژه پوست های چرب)

  این گروه برای تنظیم میزان ترشح سبوم (چربی پوست) . بازسازی سلولی اپی درمال تهیه گردیده است و در نتیجه چربی اضافه پوست را کاهش داده و با توجه به اینکه غنی شده از ویتامین ها و عصاره های گیاهی است پوست را سفت و شفاف می نماید.(خاصیت ضد احتقان برای پوست دارد) و بهترین درمان برای پوستهای چرب دارد .

 • گروه روشن کننده پوست - ضد لک

  این گروه شامل  کرم روشن کننده پوست - ضد لک می باشد که  به سرعت جذب لایه اپیدرم پوست شده و به واسطه مواد موثر موجود در آن میتواند لکه های ناشی از اشعه آفتاب و تیره شدن پوست را درمان نماید . این کرم در ضمن باعث مرطوب شدن پوست و حفظ انعطاف . الاستیسیته آن نیز میگردد.

 • گروه محصولات اکسیژن رسان پوست

  نه تنها بدن ما برای زنده بودن نیاز به اکسیژن دارد بلکه پوست ، نیز برای آنکه قوی و سالم بماند و همچنبن برای آنکه بتواند با عوامل مخرب محیطی مقابله کند نیاز به اکسیژن دارد.هدف اصلی از فرموله نمودن این محصول برای رساندن اکسیژن به پوست و کمک به تنفس پوست می باشد که باعث تمیز شدن پوست از مواد مضر ،نرم شدن پوست از مواد مضر ، نرم شدن پوست و کمک به رشد طبیعی سلولهای اپیدرم می نماید و در نتیجه پوست را در بهترین حالت طبیعی آن حفظ مینماید.

 • گروه پاک کننده - حاوی آبرسان پوست

  گروه آبرسان

  با گذر زمان ، خشکی هوا ، رژیم های غذایی نامناسب و عوامل مخرب محیطی مانند سرما،خورشید،باد و ... به مرور پوست صورت آب خود را از دست میدهد و کم کم میزان چربی های جاذب آب Hidrophyllic Lipids که باعث نگهداری آب می شود کاهش می بابد.

  این گروه از محصول دارای یک اثر مضاعف و دوچندان در حفظ رطوبت و ترمیم لایه کورنئال پوست در حفظ آب و شادابی دارد.

 • گروه زیتون


  برای پوست های خشک و پیشگیری از پیر پوستی (تمامی پوست ها)

  رفع چروک های نازک

  این گروه از محصولات بر پایه خواص عالی زیتون تهیه شده است و یادآور خواص سنتی زیتون در درمان پوست و رساندن پروتئین ها ، ویتامین ها و مواد مینرال (معدنی) موحود در زیتون به پوست می باشد.

  این گروه از محصولات به عنوان بازسازی کننده ، تقویت کننده ، ضد اکسیدان ، عمل می نماید و به سرعت و دقت رطوبت را به پوست بازگردانده و ضمن تغذیه پوست باعث نرمی و محافظت پوست می گردد.

  این گروه از محصولات اختصاصا برای پیشگیری از پیرشدن پوست و پوست های خشک توصیه می گردد.

 • گروه ضد آفتاب

  گروه ضدآفتاب:

  این گروه شامل محصولات محافظت کننده پوست در برابر اشعه مضر آفتاب می باشد که ضمن مراقبت از پوست با فاکتورهای محافظنی توان مرطوب سازی و تغذیه پوست را نیز دارا می باشد.

 • گروه ویتامین C - اتوی فوری پوست

  اتوی فوری پوست

  گروه ویتامین C

  پوست ما همواره در معرض عواملی است که باعث پیرشدن و تخریب پوست می گردد و برای مقابله با آنها یکی از بهترین راهها استفاده از مواد آنتی اکسیدان است که با رادیکال های آزاد مبارزه می نماید که در محصولات ویتامین C از همین رویکرد استفاده شده است، این محصولات باعث ساخته شدن کلاژن جدید در پوست می شود و در نتیجه الاستیسیته و خاصیت ارتجاعی پوست را بیشتر و بهتر می نماید.